Artykuły

GDY MIAŁ 24 LATA MALOWAŁ DOMY I GRAŁ W PARKU… ZOBACZ GDZIE DOSZEDŁ! NIESAMOWITA HISTORIA PIŁKARZA DEMERITA!

10. JAY DE MERRIT
Czasem są w życiu takie chwile, gdzie ktoś Cie krytykuję, ktoś w Ciebie nie wierzy, ktoś uważa, że jesteś słaby. Jeśli wszystko toczy się nie po Twojej myśli, jeśli chcesz zrezygnować i nie masz motywacji obejrzyj wcześniej ten film. Miał 24 lata malował domy, pracował po nocach i trenował na ulicy. Pytał się chłopaków w parku czy może z nimi pograć- to był jego trening. Był niejednokrotnie odrzucany na kolejnych testach w klubach. Jego perspektywy na wielką piłkę były prawie żadne… Nie uwierzysz jak skończyła się ta autentyczna opowieść. Nie uwierzyłbym w tę historię, gdybym jej nie zobaczył… Oto najważniejsza cytaty z tego filmu:Gdyby nie to podejście, pewnie niewiele by zdziałał:

„Najważniejsza jest wytrwałość i psychika”

Jay DeMerit pięknie mówił o teraźniejszości i przyszłości. Miał niezwykła wiarę w siebie, wiarę w sukces i świadomość tego, że może:

„wiem gdzie jestem i wiem gdzie muszę iść”

Cytat z początku i z końcówki filmu, z którym ciężko się nie zgodzić.

” Człowiek bez grosza jest stokroć bogatszy od człowieka bez marzeń.”

On marzenia miał i je zrealizował. Zrealizował je mimo sytuacji, w której zdecydowana większość by odpuściła… Ten gość jest potwierdzeniem, że się da. Ja miałem i mam nadal chwile zwątpienia, ale dzięki takim ludziom potrafię ją odzyskać. Utwierdzam się, że czasem warto walczyć 😉 Dobra motywacja czy nie ;)?

O Autorze

Damian Radowicz

Damian Radowicz

Nazywam się Damian Radowicz- jestem piłkarzem, trenerem, a także dietetykiem sportowym. Ukończyłem również kurs żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki w sporcie...

4 komentarze

Zostaw komentarz