Artykuły Moja Motywacja

PROJEKT 300

1. 300Kto oglądał ten film potwierdzi, że spartańska armia 300 robiła wrażenie. Byli wszechstronnie przygotowani, „wyżyłowani” i twardzi jak skała! Byli gotowi na wszelkie przeciwności losu i problemy. Jest to charakterystyka do której warto dążyć i wszyscy Ci, którzy podzielają moje zdanie mogą dołączyć do mojego projektu 😉

Dróg do osiągnięcia sukcesu jest wiele- nie ma jednej słusznej. Ja mam swój plan- chcę wrócić do sprawności, mieć dobrze przygotowane ciało, silne mięśnie i niski poziom tkanki tłuszczowej. Chcę być przygotowany kompleksowo, tak że jak się rozbije na bezludnej wyspie to będę mógł przenosić całe drzewa i zbuduję sobie dom 😉 Początek projektu 2 stycznia, koniec 30 czerwca. 6 miesięcy przede mną. A teraz po to co robię i jakie korzyści może to przynieść innym:

  • Żywienie. Sam nie miałem świadomości, ile jeść, po co jeść i co jeść żeby budować mięśnie. Ja wprowadzam dietę rotacyjną, z którą będziecie mogli się zapoznać w niedalekiej przyszłości ;)Konkretne liczby, ile białka, ile węgli, ile tłuszczów. Ja pokażę, jak ja to robię i może komuś się to przyda.
  • Trening mieszany. Rehabilitacja+ siłownia+bieganie+basen. Jak to wszystko połączyć, co ćwiczyć, kiedy ćwiczyć, ile kalorii spalam na takich treningach. Tutaj będę narażony na największą krytykę, bo metod treningowych jest mnóstwo- to naturalne. Ważne, żeby dostosować swój plan do siebie, swoich możliwości i swoich celów.
  • Rehabilitacja- krok po kroku, tak jak zacząłem, mam zamiar skończyć i pokazać jak to u mnie przebiegało.

Nie ma co opowiadać, trzeba działać. Tak czy siak, będę to robił. Wierzę, że starczy mi czasu, żebym mógł się dzielić tym co robię i tym czego się nauczyłem z innymi. Kto interesuję się zdrowym żywieniem, sportem i urozmaiconym wszechstronnym treningiem powinien znaleźć coś dla siebie. Czy to zrobię- czas pokaże 😉 Co myślicie ;)? Dobry plan, czy lepiej przestać opłacać internet i nie korzystać ;)?

O Autorze

Damian Radowicz

Damian Radowicz

Nazywam się Damian Radowicz- jestem piłkarzem, trenerem, a także dietetykiem sportowym. Ukończyłem również kurs żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki w sporcie...

11 komentarzy

Zostaw komentarz