Moja Motywacja

BRAVEHEART (WALECZNE SERCE) – FILM, KTÓRY PODNIESIE ZMARŁEGO

Damian Radowicz
Napisany przez Damian Radowicz

Klasyka jest zawsze z nami- pamiętajcie o tym. Ważna pozycja w momentach kryzysowych, złych, kiedy brakuję nam chęci do działania.

Braveheart to historia Williama Wallace, bohatera Szkocji. Człowieka, który wielkie nieszczęścia ,spotykające jego życie przekuł na coś niesamowitego. Oto 3 najważniejsze cytaty z tego filmu:

Mentorem głównego bohatera, był jego Tata, który nauczył go jak żyć według ważnej zasady:

„Nie musimy wygrać. Wystarczy, że będziemy walczyć.”

Momentem niezwykle poruszającym była przemowa do swoich rodaków przed walką z Anglikami:

„I umierając we własnych łożach, za wiele lat, czy chcielibyście zamienić te wszystkie dni, od dziś do wtedy, za jedną szansę, jedną jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam wolności!”

Prawda ponadczasowa, która również pojawiła się w tym filmie:

„Wszyscy kiedyś umrzemy. Lecz nie wszyscy wiedzą, jak żyć.”

Film, który potrafi poruszyć. Jeśli go widziałeś, wiesz o czym mówię, Jeśli go nie widziałeś, zostaw go sobie na naprawdę ciężki okres. Ja tam się nie znam jakoś szczególnie na motywacji, wiem co pomaga mi i dlatego się tym dzielę. Może ktoś ma podobne podejście i też się dzięki temu pozytywnie nakręci.

O Autorze

Damian Radowicz

Damian Radowicz

Nazywam się Damian Radowicz- jestem piłkarzem, trenerem, a także dietetykiem sportowym. Ukończyłem również kurs żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki w sporcie...

Zostaw komentarz