Artykuły

PIERWSZY MECZ CORAZ BLIŻEJ. I TO JAKI…

Damian Radowicz
Napisany przez Damian Radowicz

DSC_8502

Po prawie roku wracam na boisko, a przynajmniej mam taki plan 😉

20 czerwca gwiazdy ekstraklasy, gwiazdy biznesu, i …ja na jednym boisku ;)Tym razem w Łodzi na obiekcie SMS Łódź. Z tego co już udało mi się wyciągnąć od głównych organizatorów w tym roku naprawdę szykują się mocne nazwiska z reprezentantami Polski na czele. Wszystko po to by pomóc w nieszablonowy sposób.

Jaki?

Każda firma, która chcę wziąć udział w meczu, przekazuje tysiąc złotych bezpośrednio na konto Fundacji Gajusz i logo firmy znajduję się na profesjonalnym piłkarskim stroju w którym występuje zawodnik. Jest to spełnienie marzeń i być może jedyna taka okazja, by zagrać na dużym boisku z profesjonalnymi piłkarzami wśród wielu kibiców. Przeżycie na pewno wyjątkowe, a przy okazji wspieranie słusznej inicjatywy i pomoc dzieciom- 2 w jednym.

DSC_8552 (2)

I teraz prawdziwa petarda, bo i ty będziesz mógł dostać zaproszenie VIP na ten mecz – do strefy w której będziesz mógł spotkać wszystkich zawodników, trenerów . Jak to zrobić? Napisz o tym, dlaczego chciałbyś wziąć udział w tej inicjatywie, powiedz dlaczego warto pomagać i zlajkuj oficjalny fanpage wydarzenia:

https://www.facebook.com/pages/Biznesowa-Liga-Pomocy/470825152993754?fref=ts

Na końcu zamieść 3 hasztagi:#RadowiczDamian#BLP #IQS . Najciekawszy, najbardziej interesujący wpis zostanie nagrodzony i zwycięzca będzie mógł wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu i zmierzyć się z najlepszymi i …ze mną 😉 Powodzenia i do zobaczenia.

 

O Autorze

Damian Radowicz

Damian Radowicz

Nazywam się Damian Radowicz- jestem piłkarzem, trenerem, a także dietetykiem sportowym. Ukończyłem również kurs żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki w sporcie...

1 Komentarz

  • Drugi raz całą rodziną wesprzeć inicjatywę Biznesowej Ligi Pomocy,to plan na 20 czerwca.Kolejna okazja,żeby znów pokazać synowi,że granie w piłkę nożną,to nie tylko rozwijanie własnych zainteresowań,pasji, realizacja marzeń,nieprzerwany samorozwój,sposób na życie. To także wspieranie,tych, którzy tego wsparcia potrzebują. To co,daje nam radość, to co robimy w życiu najlepiej, można wykorzystać do realizacji innych celów, chociażby pomocy osobom niepełnosprawnym.Często, dopóki nie doświadczymy na sobie,kiedy nie zetkniemy się z problemami osób niepełnosprawnych,nie mamy świadomości ich potrzeb.Na równi stawiałabym potrzeby psychologiczne i medyczne.Jedne i drugie wymagające ogromnych nakładów pracy i kosztów.I dlatego warto pomagać,żeby w odpowiednim momencie przyszła pomoc, najlepsza z możliwych, dająca jak najlepsze rezultaty.Nawet jeżeli będzie to przedłużenie życia,o kilka miesięcy to warto pomagać. Dać rodzinie pacjenta możliwość poprzebywania z nim dłużej(nigdy nie wiadomo o ile)…nieocenione.Dla mnie,tak bardziej osobiście, warto pomagać,żeby uświadamiać…Uświadomienie 12-to latkowi zasad opieki paliatywnej,potrzeb dzieci z nowotworami, czy najbliższych mojej rodzinie, z racji mojego zawodu, dzieci z autyzmem,jest bardzo trudne,ale nie niemożliwe. Biznesowa Liga Pomocy to wyjątkowe przeżycie, na którym nie można nie być,bo warto pomagać. #RadowiczDamian#BLP #IQS

Zostaw komentarz