Artykuły Mój Trening

INNOWACYJNY SRZĘT PIŁKARSKI – KKFOOTBALL

Damian Radowicz
Napisany przez Damian Radowicz

Życie jest krótkie i warto je wykorzystać na otaczanie się dobrymi ludźmi z pasją. Taka właśnie jest ekipa z KKFootball, z którymi oficjalnie nawiązałem współpracę. Dzięki temu ja, całe Futbol Bonito z trenerami i zawodnikami może liczyć na wysokiej jakości sprzęt sporotwy w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak to się zaczęło? Jakie wy dzięki Temu możecie mieć korzyści?

Miłe, poznawcze spotkanie w Łodzi i przedstawienie sprzętu, które oferuję KKF:

  1. Quick feet
  2. Bramka bazooka Goal
  3. Akcesoria sportowe (drabinki, talerzyki, płotki, obręcze, tyczki, znaczniki itp.)

Wszystko ładnie wyglądało podczas prezentacji, ale czy to faktycznie potrzebne? Powiedziałem wtedy, że jeśli mamy współpracować ja musze w ten sprzęt wierzyć i widzieć, ze faktycznie może on pomóc młodym zawodnikom. Zacząłem od sprawdzenie w treningu na sobie i na zawodnikach:

Oko mówiło, że mogą być z tego korzyści, ale czy konkretne liczby również się przełożą za jakością? Zrobiliśmy badanie na sprzęcie Quick feet na ponad 40 zawodnikach.

DSC_1126Badanie dotyczyło celności uderzenia wewnętrzną częścią stopy oraz szybkości reakcji. O to jak wyglądały wyniki indywidualne:

Arek Bendulski

Z całą świadomością i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że najlepsze wyniki miały osoby, które według oceny mojej i trenerów są faktycznie w tych elementach najlepsi. Odległość między bandami jest mała i to trzeba otwarcie przyznać, jednak częstotliwość uderzeń jest niesamowicie duża. Dochodzi kwestia mentalna czyli możliwość rywalizacji z innymi (kto będzie miał większy wynik), a przede wszystkim rywalizacja z samym sobą (czy będę w stanie pobić swój rekord)

DSC_0987

OCENA: Sprzęt OUICK FEET trzeba odpowiednio ustawić i zmontować, co zajmuję kilka minut. Jeśli mamy natomiast obiekt na którym odbywa się kilka treningów jednocześnie i po jednej grupie, wchodzi kolejna to rozwiązanie się przydaje. Przy licznej grupie i jednym trenerze, zawodnicy zamiast czekać w kolejce i marznąć kilka minut mogą być podzieleni na 2 /3grupy, gdzie na quick feecie może być nawet 6 osób. Sprawdzałem w praktyce- wiem, że można, wiem, że warto. Jestem zdania, że jak ktoś jest ambitny to może wyjść przed ścianę na osiedle i jak spędzi odpowiednią ilość czasu to też się nauczy- to nie podlega dyskusji, co nie zmienia faktu, że czasy się zmieniły i dziś trenerzy konkurują z Play station i xboxem, więc łatwo nie jest 😉

DSC_0993

Jeśli chodzi o bramki Bazooka Goal to używam ich rok. Zdarza się, że sam w nie strzelam. Zdarza się, że korzystają z nich najstarsi nasi zawodnicy po 16 lat i cały czas służą- więc to chyba jest najlepsza rekomendacja. Przydają się do małych gier i dzięki mobilności, dają nam możliwość wygodnego przenoszenia. To bardzo duży atut.

Jeśli przyda Wam się taki sprzęt, piszcie, dzwońcie do tej ekipy. Powołujcie się na mnie, proście o rabaty i zamawiajcie. Chyba, że ma się kurzyć i być nie używany to wtedy nie zamawiajcie 😉 Ja rekomenduje, ale tylko dla kreatywnych i ambitnych 😉

Jakby co to ich strona: http://www.kkfootball.pl/ , a to ich fanpage: https://www.facebook.com/KKFSalonPilkarski/?fref=ts

 

O Autorze

Damian Radowicz

Damian Radowicz

Nazywam się Damian Radowicz- jestem piłkarzem, trenerem, a także dietetykiem sportowym. Ukończyłem również kurs żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki w sporcie...

Zostaw komentarz