Moja Motywacja

KRÓL LEWANDOWSKI ZMIENIA ŚWIAT!

Damian Radowicz
Napisany przez Damian Radowicz

91 meczów w reprezentacji – 51 goli. 16 goli w 10 meczach w eliminacjach. Jak wielki wpływ Robert Lewandowski ma na drużynę? Jak wielki wpływ Robert Lewandowski ma na dzieci grające w piłkę? Jak wielki wpływ Robert ma na nasz Kraj, na Polaków! Nie bójmy się tego powiedzieć- on zmienia świat! I zmienia go na lepsze!

84 minuta Polacy remisują 2-2. Czarnogóra nabiera wiatr w żagle, Duńczycy wygrywają. Możemy stracić szansę bezpośredniego awansu. Rl9 bierzę sprawy w swoję ręce, wywiera presję na obrońcach, biegnię od jednego do drugiego, przewiduje ułamek sekundy wcześniej, że obrońca może podać do bramkarza. Ten ułamek sekundy pozwala uprzedzić bramkarza, wykorzystac błąd i zdobyć gola, który „zakończył ten mecz”. – to sytuacja z dzisiaj.

Robert Lewandowski jest przykładnym mężem, od niedawna tatą. Nie bierzę udziału w skandalach, nie pije alkoholu, odżywia sie zdrowo, jest przygotowany i profesjonalnie podchodzi do tego co robi. Nie znam go osobiście, ale wydaję się dobrym człowiekiem. Jest autorytetm i wizytówka Polskiego sukcesu. Gdyby pił, jadł niezdrowo, młodzi zawodnicy mogli by powiedzieć : „Lewandowski jakoś pije i je w Mcdonaldzie i jest najlepszy” Zdecydowanie ciężej byłoby wytłumaczyć, że jest najlepszy mimo tego, a mógłby być jeszcze lepszy. On daje argument wszystkim trenerom i rodzicom „Lewandowski jest zdrowo, wygląda jak gladiator i jest najlepszy. Chcesz być najlepszy wzoruj się na nim”

Mamy wielkie szczęście, że mamy kogoś takiego w Naszym kraju, możemy być dumni! On nam pomoże wychowywać pokolenia sportowców!

O Autorze

Damian Radowicz

Damian Radowicz

Nazywam się Damian Radowicz- jestem piłkarzem, trenerem, a także dietetykiem sportowym. Ukończyłem również kurs żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki w sporcie...

Zostaw komentarz