O mnie

Czy można dokonać niemożliwego? Wierze, że tak!

Nazywam się Damian Radowicz- jestem piłkarzem, trenerem, a także dietetykiem sportowym. Ukończyłem również kurs żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki w sporcie, a przede wszystkim mam doświadczenie praktyczne i wiem, że jedzenie ma ogromny wpływ na nasz organizm. Pomagam zawodnikom przeprowadzając szczegółowe analizy składu ciała oraz dostosowując do nich indywidualny, konkretny plan żywieniowy.

Trening to doświadczenia moje, a także trenerów, rehabilitantów- specjalistów w swoim fachu. Te materiały będą miały charakter pokazowy. Podzielę się tymi ćwiczeniami, które uważam za skuteczne i pożyteczne;)

Motywacja coś co pozwala nam zacząć! Ruszyć z miejsca! Będą tu książki, cytaty, filmiki motywacyjne, zdjęcie czy pełnometrażowe filmy! Każdy znajduję motywację gdzie indziej, ja pokaże źródło mojej!- może ktoś skorzysta!

Mój Blog będzie podzielony na 3 główne części: moje żywienie, mój trening oraz moja motywacja. Będę dzielił się tym co mi pomogło, może uda mi się pomóc komuś jeszcze:)